Akademski forum Nove univerze z naslovom: Vladavina prava in prihodnost Evropske unije

vljudno vas vabimo na akademski forum Nove univerze z naslovom: Vladavina prava in prihodnost Evropske unije. Akademski forum bo potekal v okviru raziskovalnega projekta, podprtega s strani ARRS, na temo “Integralna teorija prihodnosti EU” pod vodstvom dr. Mateja Avblja.

Vodji okrogle mize, dr. Mateju Avblju, se bosta tokrat v razpravi pridružila:

• Dr. Katja Rejec Longar, direktorica Urada za mednarodno sodelovanje in mednarodno pravno pomoč, Ministrstvo za pravosodje in
  • Dr. Zoran Stančič, Vodja predstavništva Evropske komisije v Sloveniji.

Dogodek bo potekal v sredo, 7. oktobra 2020 med 15:00 in 16:00 uro, preko spletne aplikacije Zoom. Več podrobnosti o dogodku najdete v priloženem vabilu.

Prijazno prosimo, da svojo udeležbo potrdite najkasneje do torka, 6. 10. 2020 na e-naslov: pr@nova-uni.si.

V upanju, da se boste dogodka udeležili, vas lepo pozdravljamo.