Akademski forum Nove univerze: United Nations Business and Human Rights Treaty: Between Utopia and Reality?

vljudno vas vabimo na akademski forum Nove univerze 2020/21 z naslovom The United Nations Business and Human Rights Treaty: Between Utopia and Reality? Forum je sofinanciran s strani Agencije za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije.

Vodji okrogle mize, dr. Gorazdu Justinku, se bodo tokrat v razpravi pridružili:

• dr. Claire Bright, NOVA School of Law, Lizbona,
  • dr. Jelena Aparac, Member of UN Working Group on the use of mercenaries, Ženeva,
  • dr. Nicolas Carillo Santarelli, University of Monterrey, Monterrey,
  • dr. Surya Deva, City University of Hong Kong, Member of the UN Working Group on Business and Human Rights,
  • dr. Jernej Letnar Černič, Nova univerza, Ljubljana.

Dogodek bo potekal v ponedeljek, 9. novembra 2020 ob 15:00, preko spletne aplikacije Zoom. Več podrobnosti o dogodku najdete v priloženem vabilu. Potekal bo v angleščini.

Prijazno prosimo, da vašo udeležbo potrdite najkasneje do ponedeljka, 9. novembra 2020, do 12:00 na e-naslov: pr@nova-uni.si.

V upanju, da se boste dogodka udeležili, vas lepo pozdravljamo.