Akademski forum Nove univerze: Skupna varnostna in obrambna politika EU: Vsi za enega, eden za vse ali vsak sam zase?

vljudno vas vabimo na akademski forum Nove univerze z naslovom: Skupna varnostna in obrambna politika EU: Vsi za enega, eden za vse ali vsak sam zase? Akademski forum poteka v okviru raziskovalnega projekta, podprtega s strani ARRS, na temo “Integralna teorija prihodnosti EU” pod vodstvom prof. dr. Mateja Avblja.

Vodji akademskega foruma, dr. Liliani Brožič, se bodo tokrat v razpravi pridružili:

• dr. Jelena Juvan, Univerza v Ljubljani,
  • dr. Klemen Grošelj, poslanec evropskega parlamenta,
  • dr. Andrej Sotlar, Univerza v Mariboru.

Dogodek bo potekal v sredo, 5. maja 2021, ob 15:00, preko spletne aplikacije Zoom. Več podrobnosti o dogodku najdete v priloženem vabilu.

Prosimo vas, da vašo udeležbo potrdite najkasneje do torka, 4. maja 2021 na e-naslov: pr@nova-uni.si. Število mest je omejeno. Dogodek bo potekal v slovenščini.

Z lepimi pozdravi,