Akademski forum: Kosovo accession to the EU and the role of Slovenia

Nova univerza, v sodelovanju z University for Business and Technology, vas vljudno vabi na akademski forum z naslovom: Kosovo accession to the EU and the role of Slovenia.

Vodji akademskega foruma, prof. dr. Jerneju Letnarju Černiču, se bodo tokrat v razpravi pridružili:

• prof. dr. Blerim Reka, former Minister of EU Integration of Kosovo and Professor, University for Business and Technology
  • assoc. Prof. Behar Selimi, University for Business and Technology,
  • dr. Bekim Sejdiu, member of Constitutional Court of Kosovo and Professor, University for Business and Technology,
  • prof. dr. Matej Avbelj, New University,
  • assist. Prof. Gorazd Justinek, New University,
  • prof. dr. Marko Novak, New University.

Dogodek bo potekal v sredo, 12. maja 2021 ob 15:00, preko spletne aplikacije Zoom. Več podrobnosti o dogodku najdete v priloženem vabilu.

Prosimo vas, da vašo udeležbo potrdite najkasneje do srede, 12. 05. 2021 na e-naslov: pr@nova-uni.si. Število mest je omejeno. Dogodek bo potekal v angleškem jeziku.

Lep pozdrav,