Vabilo na raziskovalno usposabljanje

Spoštovani!

Vljudno vas vabimo na raziskovalno usposabljanje, ki ga Nova univerza organizira z namenom uresničevanja njenega temeljnega cilja na raziskovalnem področju, da postane in ostane nacionalno in mednarodno prepoznavna ter odlična raziskovalna organizacija.

Na seminarju bosta sodelovala:

• prof. dr. Darko Darovec, prorektor za znanstveno-raziskovano dejavnost Nove univerze,
  • doc. dr. Urša Lampe, Fakulteta za slovenske in mednarodne študije Nove univerze.

Dogodek bo potekal v torek, 16. februarja 2021 ob 10:00 uri, preko spletne aplikacije Zoom. Potekal bo v slovenščini. Več podrobnosti o dogodku najdete v priponkah spodaj.

Prosimo vas, da svojo udeležbo potrdite najkasneje do ponedeljka, 15. februarja 2021 na e-naslov: pr@nova-uni.si. Število mest je omejeno.

Lep pozdrav,