Okrogla miza o odločbi Ustavnega sodišča št. U-I-83/20 z dne 27.8.2020 o dveh odlokih vlade za zajezitev in obvladovanja epidemije

Spoštovani!

Vljudno vas vabimo na okroglo mizo o odločbi Ustavnega sodišča št. U-I-83/20 z dne 27.8.2020 o dveh odlokih vlade za zajezitev in obvladovanja epidemije.

Na okrogli mizi bodo sodelovali:

•            doc. dr. Samo Bardutzky, Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani,
  •            red. prof. dr. Jurij Toplak, Pravna fakulteta Univerze v Mariboru,
  •            red. prof. dr. Saša Zagorc, Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani,
  •            red. prof. dr. Matej Avbelj, Evropska pravna fakulteta Nove univerze,
  •            izr. prof. dr. Jernej Letnar Černič, Evropska pravna fakulteta Nove univerze.

Dogodek bo potekal v sredo, 23. septembra ob 15:00 uri, preko spletne aplikacije Zoom.

Prijazno prosimo, da svojo udeležbo potrdite najkasneje do srede, 23. septembra 2020 do 12:00, na e-naslov: pr@nova-uni.si. Število mest je omejeno.

Več podrobnosti o dogodku in vsa tehnična navodila vezana na uporabo spletne aplikacije Zoom, lahko najdete v vabilu.

V upanju, da se boste dogodka udeležili, vas lepo pozdravljamo.