Doktorske znanstveno-raziskovalne mednarodne konference

Članice Nove univerze, Evropska pravna fakulteta, Fakulteta za državne in evropske študije in Fakulteta za slovenske in mednarodne študije vsako leto v mesecu maju so-organizirajo Doktorsko znanstveno-raziskovalno mednarodno konferenco, ki je namenjena predvsem doktorskim študentom fakultet. Konferenca obravnava aktualne teme in vprašanja s področja prava, uprave in nepremičnin. Znanstveni prispevki so nato objavljeni v zborniku konference.

2019

VIII. doktorska znanstveno-raziskovalna mednarodna konferenca na področju prava, uprave in nepremičnin (Doktorska znanstveno-raziskovalna mednarodna konferenca; International doctoral research conference),14. 6. 2019 v Ljubljani, Slovenija

Nova univerza je v leta 2019 v juniju organizirala “VIII. Doktorsko konferenco na področju prava, uprave in nepremičnin”. Zbornik dostopen v:  elektronski obliki (PDF).

2018

VII. doktorska znanstveno-raziskovalna mednarodna konferenca na področju prava, uprave in nepremičnin (Doktorska znanstveno-raziskovalna mednarodna konferenca; International doctoral research conference),30. 5. 2018 v Ljubljani, Slovenija

Nova univerza je v mesecu maju 2018 organizirala “VII. Doktorsko konferenco na področju prava, uprave in nepremičnin”. Zbornik dostopen v: elektronski obliki (PDF) in Univerzitetni knjižnici Nove univerze v Ljubljani.

2017

VI. doktorska znanstveno-raziskovalna mednarodna konferenca na področju prava, uprave in nepremičnin (Doktorska znanstveno-raziskovalna mednarodna konferenca; International doctoral research conference), 18. 5. 2017 v Ljubljani, Slovenija

Evropska pravna fakulteta je v mesecu maju 2016 skupaj s Fakulteto za državne in evropske študije so-organizirala “VI. Doktorsko konferenco na področju prava, uprave in nepremičnin”. Zbornik dostopen v: elektronski obliki (PDF) in Univerzitetni knjižnici Nove univerze v Ljubljani.

2016

V. Doktorska konferenca na področju prava, uprave in nepremičnin (Doktorska znanstveno-raziskovalna mednarodna konferenca; International doctoral research conference), 26. 5. 2016 v Ljubljani, Slovenija

Evropska pravna fakulteta je v mesecu maju 2016 skupaj s Fakulteto za državne in evropske študije so-organizirala “V. Doktorsko konferenco na področju prava, uprave in nepremičnin”. Zbornik dostopen v: elektronski obliki (PDF) in Univerzitetni knjižnici Nove univerze v Ljubljani.

2015

IV. Doktorska konferenca na področju prava, uprave in nepremičnin (Doktorska znanstveno-raziskovalna mednarodna konferenca; International doctoral research conference), 19. 5. 2015 v Ljubljani, Slovenija

Evropska pravna fakulteta je v mesecu maju 2015 skupaj s Fakulteto za državne in evropske študije so-organizirala “IV. Doktorsko konferenco na področju prava, uprave in nepremičnin”. Zbornik dostopen v: elektronski obliki (PDF) in Univerzitetni knjižnici Nove univerze v Ljubljani.

2014

III. Doktorska konferenca na področju prava, uprave in nepremičnin (Doktorska znanstveno-raziskovalna mednarodna konferenca posvečena v čast Petri Zagoričnik Marinič, magistrici prava; International doctoral research conference), 27. 5. 2014 v Novi Gorici, Slovenija

Evropska pravna fakulteta je v mesecu maju 2014 skupaj s Fakulteto za državne in evropske študije so-organizirala “II. Doktorsko konferenco na področju prava, uprave in nepremičnin”. Zbornik dostopen v: elektronski obliki (PDF) in Univerzitetni knjižnici Nove univerze v Ljubljani.

2013

II. Doktorska konferenca na področju prava, uprave in nepremičnin (Doktorska znanstveno-raziskovalna mednarodna konferenca; International doctoral research conference), 16. 5. 2013 v Kranju, Slovenija

Evropska pravna fakulteta je v mesecu maju 2013 skupaj s Fakulteto za državne in evropske študije so-organizirala “II. Doktorsko konferenco na področju prava, uprave in nepremičnin”. Zbornik dostopen v: elektronski obliki (PDF) in Univerzitetni knjižnici Nove univerze v Ljubljani.

2012

I. Doktorska konferenca na področju prava, uprave in nepremičnin (Doktorska znanstveno-raziskovalna mednarodna konferenca; International doctoral research conference), 08.05.2012 Nova Gorica, Slovenija

Evropska pravna fakulteta je v mesecu maju 2012 skupaj s Fakulteto za državne in evropske študije so-organizirala “I. Doktorsko konferenco na področju prava, uprave in nepremičnin”. Zbornik lahko pridobite v Univerzitetni knjižnici Nove univerze v Ljubljani.