Jesenska šola Nove univerze 2020

vabimo Vas na Jesensko šolo z naslovom TOTALITARIZEM SKOZI 20. STOLETJE: ZGODOVINSKI, DRUŽBENI, HUMANISTIČNI IN PRAVNI VIDIKI, Slovenija po treh totalitarizmihki jo organizira Fakulteta za slovenske in mednarodne študije Nove univerze skupaj z Evropsko pravno fakulteto Nove univerze in Fakulteto za državne in evropske študije Nove univerze.

Jesenska šola bo potekala od 14. do 18. septembra 2020, vsak dan od 16:00 do 20:00, preko spletne aplikacije Zoom.

Rok za prijavo: 4. september 2020 oz. do zasedbe prostih mest, zato priporočamo zgodnjo prijavo.

Prijavnico skupaj s potrdilom o plačilu kotizacije pošljite nae-naslov: referat@fsms.nova-uni.si.

Na podlagi aktivne udeležbe udeleženci prejmejo kreditne točke v višini enega izbirnega predmeta. Udeleženci prejmejo potrdilo o udeležbi samo v primeru, da izkažejo 85 % prisotnost na predavanjih (le-ta se bo vsakodnevno preverjala).

Vabljeni!

Lep pozdrav,