Informativni dnevi za podiplomske študijske programe

Spoštovani bodoči študentje,

vljudno vas vabimo na virtualne informativne dneve za podiplomske študijske programe fakultet članic Nove univerze, ki bodo potekali preko aplikacije Zoom, po naslednjem razporedu:

Povezave, do “spletnih sob” najdete na spletnih straneh članic.

Poleg predstavitve študijskih programov, ki si jih lahko podrobneje ogledate na Evro-PFFSMŠFDŠ, boste na informativnem dnevu prejeli tudi odgovore na vsa vaša vprašanja v povezavi s študijem pri nas. V kolikor se informativnega dneva ne boste uspeli udeležiti, lahko vsa vprašanja  pošljete na referat posamezne fakultete članice Nove univerze info@fsms.nova-uni.siinfo@fds.nova-uni.siinfo@epf.nova-uni.si in odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.

V mesecu maju in juniju bodo organizirani še dodatni dogodki namenjeni vsem bodočim študentom, ki boste imeli še kakršnakoli vprašanja v povezavi študijem pri nas – spremljajte našo spletno stran in družbena omrežja, da jih ne zamudite!

Se vidimo!