Akademski forum o Slovenskem državnem holdingu d.d in spoštovanju človekovih pravic

vljudno vas vabimo na akademski forum Nove univerze 2020/21 z naslovom Slovenski državni holding d.d. in spoštovanje človekovih pravic. Akademski forum je sofinanciran s strani Agencije za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije.

Na okrogli bodo sodelovali:

• doc. dr. Anja Strojin Štampar, Evropska pravna Fakulteta Nove univerze,
  • doc. dr. Gorazd Justinek, Fakulteta za državne in evropske študije Nove univerze,
  • izr. prof. dr. Jernej Letnar Černič, Evropska pravna fakulteta Nove univerze,
  • doc. dr. Til Rozman, Fakulteta za državne in evropske študije Nove univerze.

Dogodek bo potekal v ponedeljek, 12. oktobra 2020 ob 15:00, preko spletne aplikacije Zoom. Več podrobnosti o dogodku najdete v priloženem vabilu.

Prijazno prosimo, da svojo udeležbo potrdite najkasneje do ponedeljka, 12. 10. 2020 do 12:00 na e-naslov: pr@nova-uni.si.

V upanju, da se boste dogodka udeležili, vas lepo pozdravljamo.