Akademski forum Nove univerze z naslovom: Business and Human Rights in Central and Eastern Europe

vljudno vas vabimo na akademski forum Nove univerze z naslovom: The Business and Human Rights in Central and Eastern Europe. Akademski forum poteka v okviru raziskovalnega projekta, podprtega s strani ARRS. pod vodstvom prof. dr. Jerneja Letnarja Černiča.

Vodji akademskega foruma, prof. dr. Jerneju Letnarju Černiču, se bodo tokrat v razpravi pridružili:

• Ms Beata Faracik, Co-founder and President of the Board, Polish Institute for Human Rights and Business, Poland;
  • Ms Ana Dangova Hug, Inter Partes Law Firm, North Macedonia;
  • Ms Nevena Dičić Kostić, Belgrade Centre for Human Rights, Business and Human Rights expert, Serbia;
  • Prof Olena Uvarova, Head of the International Lab on Business and Human Rights, Yaroslav Mudriy National Law University, Ukraine;
  • Dr. Siniša Milatović, UNDP;
  • Prof Gorazd Justinek, Professor, New University, Slovenia.

Dogodek bo potekal v ponedeljek, 22. marca 2021 ob 15:00, preko spletne aplikacije Zoom. Več podrobnosti o dogodku najdete v priloženem vabilu.

Prosimo vas, da vašo udeležbo potrdite najkasneje do ponedeljka, 22. 03. 2021, do 12. ure na e-naslov: pr@nova-uni.si. Število mest je omejeno. Dogodek bo potekal v angleškem jeziku.

Z lepimi pozdravi,