Akademski forum Nove univerze z naslovom: Prihodnost EU – ekonomska in monetarna dimenzija

vljudno vas vabimo na e-akademski forum Nove univerze z naslovom: Prihodnost EU – ekonomska in monetarna dimenzija. E-akademski forum poteka v okviru raziskovalnega projekta, podprtega s strani ARRS, na temo “Integralna teorija prihodnosti EU” pod vodstvom prof. dr. Mateja Avblja.

Vodji e-akademskega foruma, doc. dr. Gorazdu Justineku, se bodo tokrat v razpravi pridružili:

• dr. Katja Lautar, Ministrstvo za finance,
  • ga. Katja Geršak, Center za evropsko prihodnost,
  • doc. dr. Igor Senčar, nekdanji vodja stalnega predstavništva RS pri EU, veleposlanik,
  • prof. dr. Janez Šušteršič, mednarodni svetovalec, nekdanji finančni minister, RE-FORMA, d.o.o.

Dogodek bo potekal v sredo, 13. januarja 2021 od 15:00 do 16:00, preko spletne aplikacije Zoom. Več podrobnosti o dogodku najdete v priloženem vabilu.

Prosimo vas, da vašo udeležbo potrdite najkasneje do torka, 12. 01. 2021 na e-naslov: pr@nova-uni.si. Število mest je omejeno. Dogodek bo potekal v slovenskem jeziku.

Z lepimi pozdravi,