Akademski forum Nove univerze: Varovanje človekovih pravic v slovenski družbi

vljudno vas vabimo na e-akademski forum Nove univerze z naslovom: Varovanje človekovih pravic v slovenski družbi. E-akademski forum bo potekal v okviru raziskovalnega projekta, ki ga vodi izr. prof. dr. Jernej Letnar Černič in je sofinanciran s strani Agencije za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije.

Akademski forum bo potekal v obliki pogovora izr. prof. dr. Jerneja Letnarja Černiča z gospo Vlasto Nussdorfer, nekdanjo varuhinjo človekovih pravic in trenutno svetovalko predsednika Republike Slovenije.

Dogodek bo potekal v ponedeljek, 21. decembra 2020 ob 15:00, preko spletne aplikacije Zoom. Več podrobnosti o dogodku najdete v priloženem vabilu.

Prosimo vas, da vašo udeležbo potrdite najkasneje do ponedeljka, 21. 12. 2020 do 12:00 na e-naslov: pr@nova-uni.si. Število mest je omejeno. Dogodek bo potekal v slovenskem jeziku.

Z lepimi pozdravi,