Akademski forum Nove univerze: Svobodna gospodarska pobuda in javne politike

vljudno vas vabimo na e-akademski forum Nove univerze z naslovom: Svobodna gospodarska pobuda in javne politike. E-akademski forum bo potekal v okviru raziskovalnega projekta, ki ga vodi izr. prof. dr. Jernej Letnar Černič in je sofinanciran s strani Agencije za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije.

Vodji e-akademskega foruma, doc. dr. Gorazdu Justinku, se bodo tokrat v razpravi pridružili:

• doc. dr. Petra Weingerl, Pravna fakulteta Univerze v Mariboru,
  • g. Mark Boris Andrijanič, UBER,
  • ga. Polona Čufer Klep, CEDARS,
  • g. Matej Smrekar, TAM EUROPE,
  • izr. prof. dr. Jernej Letnar Černič, Nova Univerza.

Dogodek bo potekal v četrtek, 3. decembra 2020 ob 15:00, preko spletne aplikacije Zoom. Več podrobnosti o dogodku najdete v priloženem vabilu. Potekal bo v slovenskem jeziku.

Prosimo vas, da vašo udeležbo potrdite najkasneje do četrtka, 3. 12. 2020 do 12:00 na e-naslov: pr@nova-uni.si. Število mest je omejeno.

V upanju, da se boste dogodka udeležili, vas lepo pozdravljamo.